Me Kapele Karrocieri lyrics by Rovena Stefa - original song full text. Official Me Kapele Karrocieri lyrics, 2019 version | LyricsMode.com
Request & respond explanations
  • Don't understand the meaning of the song?
  • Highlight lyrics and request an explanation.
  • Click on highlighted lyrics to explain.
Rovena Stefa – Me Kapele Karrocieri lyrics
Me kapele karrocieri
Me xhakete milioneri
Endacak si cigan
E ka shpirtin, shpirt xhanan

Te gjithe cunat me shikojne
You pelqen te me ngacmojne
Po une mendjen e kam mbledhur
Djalin tim une e kam zgjedhur

O mor cuna gjithe sa jeni
Ku e keni hallin une e di
Po kam frike se hallin nuk ma dini
Si hirushja ne perralla
Kam dhe une nje djale qe me pelqen
Kam dhe une nje djale qe ma do zemra

134 vezhgime te kesaj faqe!
Vleresoni kete kenge
Asnje koment.
Kendi I Reklamave
×Lyrics taken from /lyrics/r/rovena_stefa/me_kapele_karrocieri.html

  • Email
  • Correct
Submitted by missbei9162

Me Kapele Karrocieri meanings

Write about your feelings and thoughts about Me Kapele Karrocieri

Know what this song is about? Does it mean anything special hidden between the lines to you? Share your meaning with community, make it interesting and valuable. Make sure you've read our simple tips.
U
Min 50 words
Not bad
Good
Awesome!

Post meanings

U
Min 50 words
Not bad
Good
Awesome!

official video

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z