Add Explanation
Add Meaning
$album_name
$date_release
$writer_name
New! Read & write lyrics explanations
 • Highlight lyrics and explain them to earn Karma points.
Ryva Kajtazi – Hajde Zemer lyrics

Hajde Zemer
Sa kohe me ty
Nga hera e pare
Dhe vjen nje dite
Jetojme te ndare

Nuk mund te kerkoj me shum
Vetem nje sekond me teper
Te ta them se vetem une
Te dua si asnje tjeter

Hajde zemлare rri dhe pak
Mos me lerл pa thene nje fjalл
Pse me ben te ndihem m'faj
Nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
Fjalet e mia
Sot une kam frike
Sikur ta dija

Nuk mund te kerkoj me shum
Vetem nje sekond me teper
Te ta them se vetem une
Te dua si asnje tjeteLyrics taken from http://www.lyricsmode.com/lyrics/r/ryva_kajtazi/hajde_zemer.html

 • Email
 • Correct
Submitted bymsg4tracey


Music Facts about Ryva Kajtazi and "Hajde Zemer" song

Hajde Zemer meanings

   Write about your feelings and thoughts about Hajde Zemer

   Know what this song is about? Does it mean anything special hidden between the lines to you? Share your meaning with community, make it interesting and valuable. Make sure you've read our simple tips.
   U
   Min 50 words
   Not bad
   Good
   Awesome!

   Featured lyrics

   Explain